Angry Birds Free

Angry Birds Free dla Symbian

Zagraj w Angry Birds za darmo w telefonie Nokia

Angry Birds Free to darmowa gra zręcznościowa na telefony Nokia z systemem Symbian^3. Jest ona oparta na twórczym rozwinięciu pomysłu na gry, w których niszczymy fortyfikacje wroga.W Angry Birds Free naszym zadaniem jest zniszczenie załogi wroga... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca
  • Oryginalny pomysł

Wady

  • Może wydać się powtarzalna

Doskonały
9

Angry Birds Free to darmowa gra zręcznościowa na telefony Nokia z systemem Symbian^3. Jest ona oparta na twórczym rozwinięciu pomysłu na gry, w których niszczymy fortyfikacje wroga.

W Angry Birds Free naszym zadaniem jest zniszczenie załogi wroga, przebywającej w fortyfikacji. W tym celu dysponujemy katapultą. Twórcy gry podeszli jednak do klasycznej rozgrywki od trochę innej strony. Naszym przeciwnikiem są... zielone świnie, a strzelamy wybuchowymi ptakami. Jakby tego było mało, nasza katapulta bardziej przypomina procę niż śmiercionośną broń.

Angry Birds Free na Nokia wymaga od nas umiejętnej oceny słabych punktów fortyfikacji wroga i odpowiedniego planowania trajektorii lotu pocisków. Gra staje się po pewnym czasie trochę powtarzalna, ale ciągle nowe zadania stawiane przed nami oraz duża doza humoru urozmaicają rozgrywkę.

Angry Birds Free do doskonała propozycja zarówno dla wytrawnych, jak i niedzielnych graczy. Nie dość, ze gra jest bardzo dobra, to jeszcze darmowa.

Najczęściej pobierane Akcji na symbian

Angry Birds Free

Download

Angry Birds Free Lite (Symbian^3) 1.2.0

Opinie użytkowników o Angry Birds Free

Sponsorowany×